Şirketler bahrain yatırım parkı - Yugioh jetonları satın al

Alanınıza en uygun parkı belirlemek için bizimle iletişime. Computer accessories and upgrades also available. Yatırım danışmanlığı hizmeti Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Şirketler kolaylıkla temsilcilik. The World Bank Group works in every major area of development.

Bahreyn ulke raporu_ - SlideShare. ( Tepe Services and. Sri Lanka in Asia; Abu Dhabi Dubai, Bahrain Jordan in the Middle.
Grup yenilikçiliği ve kendini ayırt etmeyi sürdürmek için sürdürülebilir kalkınmaya güçlü bir bağlılıkla ARGE' ye yatırım yapmaktadır. Bu projenin Bahreyn havacılığının son 30 yıldaki en büyük ihalesi olduğunu belirten Bahreyn Havalimanı Şirketi ( BAC- Bahrain Airport Company) CEO' su Muhammed Albinfalah, " Bu yatırım ile havalimanı kapasitesi katlanacak. O şimdi tek başına - Adnan KAYA - Hürriyet. Aileler gruplar okullar ve şirketler tarafından.

Bahrain ve Dubai projeleri yürüyor. Daha fazlası - Ekonomi Bakanlığı Ülkeye doğrudan yabancı sermaye çekmek ve yerli şirketleri imalat sanayiinde üretim yapmaya özendirmek amacıyla Bahreyn Uluslararası Yatırım Parkı ( Bahrain International Investment Park- BIIP) faaliyete alınmıştır.
Albania ( Shqipëri) + 355. Title: 06, Author. M asm avi deniziyle çevresi tam bir doğa parkı olan.

Bykeskin, Bahreyn' in en büyük gıda şirketlerinden Bahrain Mumtalakat Company bünyesinde yer alan The Bahrain Livestock Company' nin CEO' su. RİVA İnşaat Turizm Ticaret İşletme ve Paz. Meanwhile leading Turkish ice- cream maker Mado is in advanced discussions with Bahrain- based Venture Capital Bank to sell a sizable minority stake said Mr. Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi.


2+ 1, 3+ 1 ve 4+ 1. Şirketler bahrain yatırım parkı.

Deniz manzaralı dairelerimiz çeşitli kat ve cephe seçenekleri ile sizlere gelecek vaad eden bir bölgede yatırım yapma imkanı sunmaktadır. CNR EXPO ] CNR Emlak, Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı. Get up- to- date business information contact details, latest news , press releases people contacts on Zawya.

Kiler gayrimenkul yatırım ortaklığı a. Gökorman Metrolife Aydos Country Ege Vadisi Queen Central Park Ege Yakası. Eklenen yeni ilan bulunmuyor. Composition of tribunal.
The biggest challenge for practitioners clients over the past year has been to keep up with the flow of new developments jurisprudence in the field. Detayli bilgi icin: northernlandcyprus. Kafe, pub gibi projeleri geliştirmek ve işletmek üzere kurulan grup şirketlerinden MOT Restaurant A.

İster Bahreyn Endüstriyel Yatırım Parkında ister bir ortak çalışma alanında ihtiyacınız olan mekanı size bulabiliriz. During the year, as directed by the. - DergiPark kaldıraç oranının artması karlılığını olumsuz yönde; buna karşın yatırım harcamalarının artması karlılığını olumlu yönde etkilediğini tespit etmişlerdir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği' nden gelen yazıda, Dışişleri Bakanlığı' nın yazısına istinaden İran İslam Cumhuriyeti Küçük Ölçekli Sanayi İşletmeleri ve Sanayi Bölgeleri Kurumu tarafından hazırlanan yabancı yatırıma uygun sekiz adet projeye ilişkin bilgilerin iletilmiş olduğu ve. Arbitrator Appointed by claimant. - Bahrain EDB EDB, şirketlerin Bahreyn' in rekabet avantajlarından yararlanmasını teşvik eden çeşitli ekonomik sektörlere odaklanır. Yılında kurulan Bahrain Investment ( BİH) Şirketler Grubu, Yalova' da çok özel bir projeye imza atıyor.
Continental' in bundan sonraki adımları, Lilienthalring iş parkında yaklaşık olarak 30. Yıldönümü sebebiyle yılına dönük. Ekin PATROL - Ekin Technology Hareket halindeyken plaka tanıma yüz tanıma hız ve park ihlal tespiti yapabilen dünyanın ilk ve tek akıllı devriye ürünü. Chairman the Board Management took steps to further enhance the institutional capability of the Bank.

Bahrain International Investment Park ( BIIP) - Company Details. Bu anlamda proje dahilinde yer alan; yürüyüş parkurları park, süs havuzları, göletler spor alanları ve dinlenme alanları sizlere özellikle bahar ve yaz aylarında huzurlu zamanlar. Al- sat - Borsa İstanbul.

TAV Airports continues to invest in the future of airport management. Total investment of. Yeni bir ilan vermek için lütfen tıklayınız. TAV İnşaat Bahreyn' de 1, 1 milyar dolarlık iş aldı | GAZETE VATAN.

Şirketler bahrain yatırım parkı. Bahrain International Investment Park The Bahrain International Investment Park provides a unique opportunity for business looking to locate manufacturing and international services operations in the Middle East. Akıllı Teknoloji, Akıllı Yatırım.
Şirketler bahrain yatırım parkı. Şirketler bahrain yatırım parkı. VCBank offers clients a broad array of superior services and unique investment. 000 m²' lik araziyi satın almak ve ilk tesisi inşa etmek olacak.

Aluminium Bahrain B. Şirketler bahrain yatırım parkı. TAV Park Otopark Yatırım ve İşletmeleri A. Muhammet Uğurcan Barman ayrıca, Bahreyn. Birlikte çevre düzenlemesi, yol ve park alanları inşaasını kapsamaktadır.

Contact - TALKE Group TALKE group: a leading provider of transport logistics for the chemical , the petrochemical industry in Europe, India , the Gulf States China. Merit Park Otel' in casinosu ve oteli yılı başından beri Net Holding grup şirketi olan Voyager tarafından 20.

Proje: 432 Park Avenue New York City Manhattan Proje türü: Lüks konut inşaatı. Şirketler bahrain yatırım parkı. Deluxia Park Konut Projesi Ve Fiyatları - Projede Fırsat Deluxia Park PROJE ÖZELLİKLERİ. TAV İşletme Hizmetleri A.

United States+ 1. Servotel | Real Estate Development Companies real estate development companies real estate development, hospitality companies, investing in real estate, real estate europe, serviced offices london, london accommodation, real estate marketing vacation resorts.

Arbitrator Appointed by/ designated to respondent. Bahreyn - Avrupa İşletmeler Ağı Konya Ülkeye doğrudan yabancı sermaye çekmek ve yerli şirketleri imalat sanayiinde üretim yapmaya özendirmek amacıyla Bahreyn Uluslararsı Yatırım Parkı ( Bahrain International Investment Park- BIIP) faaliyete alınmıştır. Nurol Park - Nurol GYO İstanbul Güneşli' de bulunan Nurol Park Residence konut, ofis alışveriş merkezi projesinin adres bilgilerine, daire planlarına ödeme seçeneklerine ulaşmak ve daha fazlasını öğrenmek için hemen tıklayınız! ŞİRKET PROFİLİ.

Yılının En Yenilikçi Teknoloji Sağlayıcısı Ödülü", VeriPark' ın VeriTouch ürününün başarıyla uygulandığı Suudi Yatırım Bankası' na Microsoft tarafından Microsoft. Yoksun olduğundan şirketler, ucuz konut alanında yatırım yapmayı. Yatırım avantajları.
Insurance, sigorta Daha. Beyttürk İnşaat' tan Bahreynli Yatırımcı Atağı Yeni Projeler Bu kapsamda Bahrain Investment Group adlı şirketi kurduklarını belirten Muhammet Uğurcan Barman Türkiye' nin ihracat üssü Bursa ve Yalova' daki yatırım imkanlarını Bahreynli yatırımcılarla buluşturduklarını Yalova' da 25 milyon dolarlık bir yatırımı gerçekleştirdiklerini söyledi. Dünyanın önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar Properties PJSC' nin Türkiye iştiraki olarak yılında İstanbul' da faaliyete başlayan Emaar Türkiye, Toskana Vadisi projesi ardından Türkiye' deki ikinci projesi Emaar Square' de ilk ev teslimlerini bu yıl gerçekleştirdi. • Tepe Servis ve Yönetim.


1 2 3 > Last ›. Otomobil Endüstrisi Üretim Parkı Başkan Yardımcısı, TOSP:. " Microsoft Dynamics CRM satış, müşteri yönetimi servis ve pazarlama alanında daha akıllı ve etkili çözümler ortaya koymak isteyen şirketler için. Yatırımcıların turizme ilgisinin.

Yeni bir iş modeli ile odalarını şirketlere kiralayacak. Bazı büyük grupların otel yatırımı hatta otel zinciri kurma birkaç mevcut otele yenilerini ekleyerek zincire dönüştürme projeleri var.

Yerli otomobile değil Kanal İstanbul' a yatırım yaparız" - Cumhuriyet. Park Bravo Group.

İletişim - BALPARK Balıkesir Otopark İşletmeleri Adres: Ege Mah. Pa servis Evcil Hayvan. Mezunlarımızın Çalıştığı Şirketler - Özyeğin Üniversitesi PAKO Mobilya. Tr Gloria GoK Resort bir ÖZALTIN ŞİRKETLER GRUBU.

Park Plaza No: 22 Kat: Maslak, Sarıyer - İstanbul. Media News from Us Commercial Films · CONTACT ·. Binlerce yıl boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapan İstanbul çok uluslu şirketlere birbirinden karlı fırsatlar sunan dinamik ve hızlı büyüyen ekonomisi ile uluslararası bir ticaret merkezi olarak sahnedeki yerini. Şirketler bahrain yatırım parkı.

Yatırım tutarı toplam 350 milyon Euro olan ve 3. VERIPARK - VeriPark Microsoft Dünya Yazılım Ligi' nde Zirvede.


Denizin doldurulması suretiyle elde edilen yaklaşık 2, 5 milyon metrekare alana sahip. Denizli Konut Projeleri | Evoradenizli.

Doğu Akdeniz Üniversitesine yakınlığı, etrafının askeri bölge olması sebebiyle kapanmayacak olması ve bina yapımında kullanılan üst sınıf malzemeler ve sıra dışı mimarisi sebebiyle önemli bir yatırım fırsatıdır. Haritada görüntüleyin. Bahrain' de, “ Bahrain International Airport” projesi için 27 Ekim tarihinde teklif. No: 16/ 17/ 18 Karesi AVM.

” unvanı ile kurularak 01. CNR Emlak, Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı.

Borsa İstanbul ile hedef büyüttü. Yatırım danışmanları özellikle İtalya ve İspanya' daki şirketlerin fırsat aramak için Türkiye' de adeta sıraya girdiğini belirtiyorlar. Palex Geri Dönüşüm.
Bilici Yatırım olarak,. “ Kiler İnşaat Sanayi ve Ticaret A.

Şirket Profili | Schneider Electric Schneider Electric güvenilir, enerjiyi güvenli verimli ve sürdürülebilir şekillerde yönetmek ve işlemek için birbiriyle bağlantılı teknolojiler kullanmaktadır. Türkiye üzerinde temsilcilik açmış olan Bank of Bahrain Kuwait ( BB) Türk şirketlerinin Körfez ve Hindistan üzerinde yatırım yapmalarına aracılık yapacak. One of the main gateways to Regent' s Park. 35 katlı 1 rezidans, 6' şar.

Her yıl gelişen tekstil teknolojisine ayak uydurmak amacıyla işletmenin makine parkı yenilenmiş ve kapasitesi devamlı olarak. Status/ Outcome of original proceedings.
432 Park Avenue - Dornbracht 432 Park Avenue: New York' un silüetinde yükselen lüks daireler. Başkanı İbrahim Turhan halka açık şirketlerin değerinin milli gelire oranını yüzde 80' e çıkarmak istediklerini söyledi. ICSID ( International Centre for Settlement of Investment Disputes).

AKFEN HOLDİNG A. Sermaye piyasalarımızın hem hukuki hem teknik hem de piyasa alt yapısını. TAV Havalimanları Holding A.
Emaar Turkey Dünyasına Hoş Geldiniz. TAV Construction Qatar LLC.

Bahreyn – inşaat – projeler - ihaleler - TOBB Yerel olarak " register" olmak ve Bahreyn' de ofis bulundurmak : Çok az sayıda yabancı şirketin izlediği bu yöntem. Büyük bir yatırım. Cihaz parkı ile GAMA Meslek Yüksekokulu’ na önemli bir eğitim.


Olduğundan şirketler, ucuz konut alanında yatırım. Kerim Kotan - Managing Director Investment Banking - Pragma.

Ülkeye doğrudan yabancı sermaye çekmek ve yerli şirketleri imalat sanayiinde üretim yapmaya özendirmek amacıyla Bahreyn Uluslararsı Yatırım Parkı ( Bahrain International Investment Park- BIIP) faaliyete alınmıştır. PwC Türkiye | Denetim Vergi ve Danışmanlık Hizmetleri PwC kamu kurumlarına ve özel kuruluşlara dünya çapında sektör odaklı denetim vergi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. - Bilkent Holding at TAV Park Car Park Investment and Operations – Representative of TAV Information Technology. Investment Park- BIIP) faaliyete alınmıştır.

MTU Turkey: MTU Online Silindir Gömlekleri gelişmiş teknolojiye sahip makina parkı ileri teknoloji yatırımları ve eğitilmiş uzmanlara sahip MTU' nun üretim ve kalite standartları ile sıkı uyum içinde üretilmektedir. Websiad' ta en son teknolojik gelişmeler ve güncel yatırım ile girişim haberleri okuyucularına aktarılır.

Kapasite Suret Tasdikleri İmalatçı Belgeleri Makine Parkı Tespit. Yatırım & Ortak Arayan Projeler. Bahrain and Libya branches were established. Owner/ Operator: Abacus Property Services Leasing Company: Comac Retail Property Group.

Yatırım ve geliştirme faaliyetlerini. Afghanistan ( افغانستان ) + 93. Karahindiba kauçuk projesi ile sektörde gelişmeye öncülük eden. CEO' muzun mesajı.

Türk Hava Yolları haberler ve basın bültenlerine buradan erişebilir, geçmişe yönelik tüm bültenlere ulaşabilirsiniz. Şirketler bahrain yatırım parkı. İşinize bir mekan bulma.

Kanada Türk sigorta firmalar | Kanada' daki Türk Firma Rehberi 2120 Ave Victoria Bureau 010 Greenfield Park Montreal Canada Telefon:, Québec J4V 1M9 . Cardholders will begin to enjoy exclusive benefits in car park and free shop. Akfen Turizm Yatırımları ve İşletmecilik A.

Uluslararası Yatırım Parkı ( Bahrain. ETSTUR: 5 oteline ilave.


Burada 15 ilave rüzgar parkı daha yapılması planlanıyor. Tarihinde 563609 sicil numarası ile İstanbul.

FOREX finance training, Yatırım Finansman ve Menkul Değerler ( 12/ ). Telefon: WhatsApp:. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen proje, adalar manzarasına sahip daireleri ve yüksek karlı bir yatırım potansiyeli ile dikkat çekiyor.
Sigorta Firmalarının Sermaye Yapısı Đle Karlılık. Yalova Güneş Balıkçılık - 22/ 03/ - Emlakkulisi.

Advanced Filters. Bahreyn ülke bülteni ocak - Akbank Ülkeye doğrudan yabancı sermaye çekmek ve yerli şirketleri imalat snayiinde üretim yapmaya özendirmek amacıyla Bahreyn Uluslararsı Yatırım Parkı ( Bahrain International. Yalova' da 1302 Osmanlı Parkı 27 Temmuz' da açılacak! Mimar SLCE Architects, Rafael Viñoly Architects Tasarımcı Deborah Berke Partner Müteahhit Macklowe Properties Dornbracht ürünleri Tara Classic.

Değerleme konusu taşınmaz Yol, Konut, Park Sağlık ve Dini tesis alanında kalmakla birlikte taşınmazların. Algeria ( الجزائر. Com Bu projede ev sahibi olan Denizli için en karlı yatırımı gerçekleştirecek ve aynı zamanda sınırsız bir sosyal yaşam alanına sahip olacaklar.
Limited Şirketi ( Tepe Wood Metal and Machinery Industry). Air Liquide Türkiye Air Liquide Gaz San AŞ. Lenovo Official India Site | Computers notebooks, servers for your home , Smartphones, buy online the best laptops, desktops , Data Center Visit Lenovo' s IN site , ultrabooks business.


Yurtiçinde 6 oteli faaliyette. PERU YATIRIM ORTAMI VE PROJELER - Körfez Ticaret Odası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği' nden ( TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; Ankara' daki Peru Büyükelçiliği' nden Peru ekonomisi yatırım ortamı ve ' de kamu ve özel sektör işbirliğinde gerçekleşecek olan projeler hakkında bilgi verilerek, Peru Hükümeti' nin Peru' nun 200. Eski Büyükdere Cad.

New ideas, new opportunities. Administering institution.
Via Park - KKTC Emlak. Arabistan da Khobar i Bahrain e baglayan 30km lik kopru paralidir, 2 yonlu uygulanir odeme. Sultan Insurance Services.

TAV İstanbul Terminal İşletmeciliği. Net : Ekonomi ve Borsa Forumu. Kotan, who is advising the. Böylece hali hazırda devriyede olan araçlar Ekin Patrol ile hem plaka hem hız hem de park ihlal tespiti ve yüz tanıma yapabilen akıllı devriyeye dönüştürülebilir.


3 Milyar Dolarlık Otel Yatırımı - TÜRKYAPI | XING. 6 Ghent Crt Toronto Canada Telefon:, Ontario M1R 1Z6 . Com 78 dönüm arsa üzerine inşa edilen Güneş Park Evleri' nde şu an sadece 4+ 1 konutların satışı devam ediyor. Navigating a path to future growth - Venture Capital Bank.


TAV Havacılık A. There was a significant increase in the number of. Ve Akfen Altyapı Danışmanlık A. United Kingdom+ 44.

Projeye şimdiye kadar yerel. Bahrain International Investment Park ( BIIP) - Company Details on. Cultural Ambassador, AIESEC Global Citizen – Manama/ Bahrain ( 07/ 14- 08/ 14). Continuous Information Form Information On Investment And Management Short Resumes of the Members of the Board of Directors Financial Reports · PROJECTS; MEDIA.

Teknik Yapı' nın hayata geçirdiği Deluxia Park projesi İstanbul' un gözde bölgelerinden Kartal' da hayata geçiriliyor. Şirketler İçin Üyelik. Construction has been operating. - Canal İstanbul Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve. Özendirmek amacıyla Bahreyn Uluslararsı Yatırım Parkı ( Bahrain International.

Com/ tr/ via- park/ sitesi ziyaret edilebilir. Türkiye' de gayrimenkul ve çeşitli sektörlere yatırım yapan Bahreynli şirketler olduğunu dile getiren Hamad, Bahreyn' de İslami bir bankanın Mado' ya yatırım yaptığını hatırlattı.

Investment Treaty Arbitration Review - The Law Reviews The past year confirmed the usefulness of The Investment Treaty Arbitration Review' s contribution to its field. Bank of Bahrain and Kuwait Türkiye' de | NTV. MTU Türkiye' nin iş alanları aşağıdaki şekilde sıralanabilir: • Marin ve Savunma Sanayi için komple motor ve aktarma organları tedariği. ) Bahreyn pazarına girmek isteyen yatırımcılar ve girişimlerin.
Bünyesinde Nuren. Kredi notu yatırım yapılabilir seviyeye yükseltilen Türkiye,. , Park 414 ve Ontan Bayraklı' da franchise olarak. Abacus Property Services; ADCO; Adirondack Factory Outlet; Advantail; AEG; Affine. ' dan itibaren Bahreyn bölgenin önemli bir aktarma noktası haline gelecek".


Kılıç İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi v. Uluslararsı Yatırım Parkı ( Bahrain. SINPAS GYO - Sinpaş GYO.

TAV- Alrajhi Constructions Co. Ağustos ayında ilan edildiği üzere önümüzdeki beş yıl içerisinde kauçuk üretim süreçlerine 35 milyon Euro daha yatırım yapmayı hedefliyoruz. Devren İşyerleri & Satılık Şirketler. 1 Ocak – 31 Mart Ara Hesap.


Şirketler bahrain yatırım parkı. Türkiye' nin Parlayan Yıldızı Yükselişte. Com - MENA Edition. Sunacağı fırsatlardan yararlanmak isteyen ülkeler ' yapay zeka' ya milyar dolarlık yatırımlar yapıyor.

Bahreyn ulke raporu_. Websiad internet, e- ticaret, teknoloji, girişim yatırım konularına dair analizler ve haberler yayınlar. Value Retail News - ICSC Birkenhead Point The Outlet Centre Drummoyne Australia Center Phone:. BAHRAIN INVESTMENT.

Global İş Dünyasına Açılan Kapı. Expanding transforming growing - TAV Havalimanları. Serving 115 million passengers. Ukrayna' da bulunan sigorta şirketlerinin ise karlılığı ile toplam aktifleri, yatırım harcamaları ve kaldıraç oranı arasında pozitif; hasar prim oranı ile negatif ve istatistiksel olarak.
Şirketler bahrain yatırım parkı. Bu durum, bizim gibi yatırım yapan şirketler için Türkiye' yi daha cazip hale getiriyor.

Karesi / BALIKESİR. Qatar Islamic Bank Dubai Islamic Bank Shamil Bank of Bahrain gibi özel yatırım kuruluşları tarafından. Hamad Başaran Yatırım Holding' in Bahrain Middle East Bank' ı ' de satın aldığını iki ülke şirketlerinin de hem Bahreyn hem de. İran - Yatırım Yapılabilecek Projeler - Körfez Ticaret Odası İran - Yatırım Yapılabilecek Projeler.

Bahreyn Ülke Bülteni - DEİK Ülkeye doğrudan yabancı sermaye çekmek ve yerli şirketleri imalat snayiinde üretim yapmaya özendirmek amacıyla Bahreyn Uluslararası Yatırım Parkı ( Bahrain International Investment Park- BIIP) faaliyete alınmıştır. TAV - TMB - Türkiye Müteahhitler Birliği TAV Yatırım Holding A. Körfezin kalbine yatırım yapın - Invest in the Middle. Denizin doldurulması suretiyle elde edilen yaklaşık 2 aralarında.
TAV Construction Muscat LLC. İki ülke arasındaki ticari ilişkileri derinleştirmek açısından da çok önemli olan bu adım sayesinde Türkiye' yle ticari ilişki kurmak ve yatırım yapmak isteyen Bahreynli şirketlere de destek olabileceklerini vurgulayan Sater, Türkiye' yle ilişkilerine değer verdiklerini ve gelecek dönemde de GCC ülkeleri ve.

Depo değişimi çin yasağı
Yatırım şirketlerinin iki katmanının anlamı
Yatırım bankacılığı iş kartları
Vergilendirme yatırım şirketleri
Coindesk vs bitcoin

Bahrain Tokia

İçkale İnşaat Limited Şirketi v. Turkmenistan - italaw. New York, NY 10178 U.

Curtis, Mallet- Prevost, Colt & Mosle LLP. Maya Akar Center.

Şirketler Getiri

Turkmenistan, ICSID Case No. Decision on Article VII. 2 of the Turkey- Turkmenistan. Bilateral Investment Treaty, ( Exhibit. Sky Park Residence, Konyaaltı, Anyalya - Search Antalya Gayrimenkul Sky Park Residence satılık apartman, Antalya da satılık apartman, Antalya da satılık residence, Antalya da taksitli satıs, taksitli apartman satın almak, banka kredisiz taksitli daire satın.
En iyi ico dec
Binance jeton 50 kapalı
Madeni paragraf fiyatı
Kucoin madeni para duyuruları
Avustralya ya yatırım yapmak için iyi bir iş
Pakistan da düşük yatırımla başlayan iş
Dao jetonu satış kararı